Online Nöroloji Doktoru Türkiye - Görüntülü Doktor Görüşmesi

NÖROLOJİ bölümü, beyin, omurilik, periferik sinir sistemi ve kasları kapsayan merkezi sinir sistemdeki çeşitli hastalıkların tanı, takip ve tedavileriyle ilgilenir. Baş ağrıları, baş dönmeleri, epilepsi, inme, Parkinson, Alzheimer, multipl skleroz, migren, beyin damar tıkanıklıkları, serebrovasküler hastalıklar, konuşma, yutma ve uyku bozuklukları, bel ve boyun fıtıkları ile gelişen el ve ayak uyuşmaları, huzursuz bacak sendromu ve nörolojik travmalar gibi hastalıklar ve diğer sinir sistemi bozukluklarına odaklanarak hastayı tedavi etmeye ve sağlığını korumaya odaklanır.

Nöroloji uzmanları, EEG, EMG, Kraniyal tomografi, magnetik rezonans (MR), ekstrakranial dopler gibi gelişmiş görüntüleme teknolojileri ve diğer tanı yöntemleri kullanarak hastaların durumlarını değerlendirir ve bireysel tedavi planlarını oluştururlar.

Nöroloji bölümü aynı zamanda multidisipliner bir yaklaşım benimseyerek diğer tıbbi uzmanlar, cerrahlar, fizyoterapistler ve rehabilitasyon uzmanları ile işbirliği yaparak hastalara kapsamlı bir bakım sağlar.

Görüntülü online nöroloji doktoru görüşmesi için doktor seçimi yapabilirsiniz…

Bölümler