Canlı Destek

Neden Hastanem Yanımda ? Hikayemiz ?

 

2020 yılını düşündüğümüzde, kuşkusuz hepimizin ilk aklına gelen, koronovirüs pandemisidir.

Bu pandemi bizi çok korkuttuğu kadar bir çok şeyi de öğretti aslında. #EvdeKal mayı, #EvdeHayatVar ı, #HayatEveSığar ı öğrendik.

Maskeyi, karantinayı ve hoşumuza gitmeyen sosyal mesafeyi öğrendik. Saygının ve sorgulamanın önemini tekrar hatırladık. Birbirimizin değerini anlamayı, olmazsa olmazlarımızdan vazgeçmeyi öğrendik. Okuyamadığımız kitapları okumayı, izleyemediğimiz filmleri izlemeyi ve arayamadığımız sevdiklerimizi arayarak seslerini duymayı öğrendik.

#SokağaÇıkmaYasağı nı, #EvlerimizdeBayram geçirmeyi, "OnlineEtkinlikler yapmayı ve #EsnekÇalışmaModeli ni öğrendik.

En önemlisi de yoğun düşünmeyi öğrendik. #Dijitalçağ a doğru mu gidiyoruz? dedik kendi kendimize. Bu çağda nasıl hizmet edebileceğimizi, nasıl size ulaşabileceğimizi ve üzerimize düşen görevleri,sorumluluklarımızı düşündük. Hastalarımız bu süreçte hastaneye gelemediler, bize ulaşmakta zorlandılar. Onlar bize gelemeseler de biz onlara gideriz dedik kendi kendimize.

Paylaştık birbirimizle hayallerimizi,planladık ve sonrasında azimle çalıştık.

#HastanemYanımda demelerini istedik. #SizeSizKadarYakınız!.. ve #İstediğinizdeYanınızdayız!.. sloganları ile bir mühendis, üç doktor çıktık yola. 13 yılı aşan meslek hayatımızdaki deneyimlerimizi sizlere daha iyi hizmet sunarak taçlandırmak istedik. Hayal ettik, düşündük ve gerçekleştirmeye çalıştık. İhtiyaçların önemi kadar, o ihtiyacın zamanında olmasının önemini bildik ve bu doğrultuda #ŞimdiTamZamanı dedik. Hizmete; Kaliteyi, Konforu, Hızı ekledik ve böylece #HastanemYanımda Online Hastane sistemini kurduk.

Senin ve sevdiklerinin sağlığı için adım atma sırası ise şimdi sende..

 

"HastanemYanımda" ile Dünya'nın neresinde bulunursa bulunsun, web platformlarımızı kullanarak bize ulaşan Hastalarımız, akıllarına takılan sağlık sorunlarını, alanında Uzman Hekimlerimize Online Görüntülü danışabilecek, tüm Branş Hekimlerinin yanı sıra Diş Hekimi, Psikolog ve Diyetisyenlerimiz ile sağlık sorunlarına çözüm bulabilecekler.

Yaptırmış oldukları Laboratuar ve Görüntüleme Tetkiklerini Hekimlerimize göstererek ilgili Hekimden doğru tavsiyeleri alabilecek, "Kaliteli Sağlık Hizmeti"'ni Hızlı ve Güvenli bir şekilde elde edebileceklerdir.

Artık her Hasta, ne için hastaneye gittiğini,hangi tetkilerin yapılacağı ve tedavide nasıl bir yol izleneceği hakkında fikir sahibi olarak en kısa zamanda en etkili sonucu  konforlu bir şekilde elde edebilecek.

Danışanlarımız, sağlıklı olmak adına yaşanan tüm sağlıksız koşullardan uzaklaşarak;  yaşlılarımız evlerinde, çalışanlarımız ise, bazen çay saatlerinde sağlık sorunlarını çözebilecekler.  

Hekimin veya Hastanın tayini ile Doktor-Hasta ilişkisini sekteye uğratan durum sorun olmaktan çıkarak, "HastanemYanımda" ile Hasta aynı Hekim in kontrolünde olabilecek..

Sağlıkta özgürlüğünüzü size sunmak için...