Canlı Destek

Hakkımızda

Hastaneye gidemediğiniz durumlarda, HastanemYanımda ile Online Hekim Hizmet Randevusu alabilir ve dilediğiniz yerden dilediğiniz bölümdeki Uzman Doktorumuzla görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Tüm tıbbi süreç hastanın talebi ile doktorun tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür. Doktorlarımızın önerileri fiziksel muayene yerine geçmemektedir. Görüşmeler Hastalarımızın hızlı ve etkin bir biçimde doktorlara ulaşması içindir.

Web platformlarımızda görüşmeler sizlere yol gösterici danışmanlık hizmeti niteliği taşıyacak olup fiziksel muayeneye ihtiyaç duyulan durumlarda uzman hekimlerimiz sizleri yönlendirecektir.

Misyonumuz:

Her insanın sağlık hizmetini, belli zaman ve mekana bağlı olmadan Kaliteli, Kolay, Hızlı ve Güvenilir bir şekilde alabilmesini sağlamak.

Vizyonumuz:

Hasta ile Hekim arasındaki engelleri kaldırarak, Hastaların Hastaneleri daha etkin bir şekilde kullanabilmelerini ve Kaliteli Sağlık Hizmeti'ni en kolay ve hızlı şekilde almalarını sağlayarak Türkiye'nin yanı sıra tüm Dünya'ya Sağlık Hizmeti anlamında farklı bir bakış açısı oluşturmak.